امروزه با پیشرفت تکنولوژی فروشگاه های اینترنتی خشکبار به وجود آمده اند اما خرید از فروشگاه های اینترنتی بدلیل تازه بودن تکنولوژی دنگ و فنگ های خودش را دارد. مثلا در هنگام خرید اعتماد داشتن به فروشگاه وقیمت بالای اجناس آن کیفیت و مرغوبیت کالا بخصوص در فروشگاه های اینترنتی خشکبار مرغوبیت کالا خیلی مهم می باشد. و هزاران سوال دیگر… اینجاست که فروشگاه اینترنتی چرچی با هدف خرید ارزان و بدون واسطه به میدان آمده تا خیلی از مشکلات را حل نماید.

فروشگاه اینترنتی چرچی عرضه کننده مرغوب ترین خشکبار می باشد.

قیمت خشکبار در فروشگاه اینترنتی چرچی بدلیل حذف واسطه ها ارزان تر از بازار و بقیه رقبا می باشد. فروشگاه چرچی با هدف خرید ارزان و بدون واسطه در نظر دارد قیمت ها را کاهش داده و بر کیفیت محصول بیافزاید. در فروشگاه اینترنتی چرچی علاوه بر آجیل و خشکبار به زودی محصولات دیگر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه کنیم.

 در فروشگاه چَرچی به دلیل اینکه ما به طور مستقیم با تولید کنندگان و کشاورزان سروکار داریم ، هزینه ها را به حداقل رسانده ایم و علاوه بر کیفیت بالای محصولات ، قیمت مناسب آن ها نیز بسیار جذاب است و مشتریان زیادی را به سمت ما جذب کرده است . ما این روند را ادامه خواهیم داد و بهترین محصولات را با حداقل قیمت ارائه خواهیم کرد .

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط فروشگاه اینترنتی چَرچی از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با فروشگاه اینترنتی چَرچی همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

 

در فروشگاه اینترنتی چرچی می توانید انواع خشکبار کشور خودمون رو خریداری کنید در عین حال انواع سوغاتی های کشورمون رو به قیمت ارزون تر بخرید.

تلفن تماس

  ۳۷۲۳۷۲۳۴ – ۰۴۱

  ۷۷۱۳۸۴۷۵ – ۰۲۱

 

ایمیل

charchico.ir@gmail.com

 

آدرس

تهران – میدان رسالت – خیابان هنگام – نبش طاهر خانی – پلاک ۱۵۲

مراغه، جام جم ، خیابان جام جم ، کوچه جام جم ، کوچه (ریحان) ، پلاک ۳۱ ، طبقه همکف – پلاک ۳۲

 

اینستاگرام

https://www.instagram.com/charchi.co/

 

 تلگرام

https://t.me/charchico_ir

 

پیامرسان بله

https://ble.im/charchico